Blend a dent krem upevn.regular 47 g

70 g

• jsem na něj zvykla , je pevný

jsem spokojená,zkoušela jsem i jiné produkty , ale tento je nejlepší, nejde vůbec srovnat s Goregou , která je stále inzerovana v televizi

• pevný

dobrý a doporučuji

70 g

Fixační krém bez příchuti a barviv zajišťuje stabilitu Vaší zubní náhrady po celý den. Pomáhá také předcházet nahromadění zbytků jídla pod zubní náhradou. I u velice kvalitních a dobře přiléhavých zubních náhrad zvyšuje fixační krém doléhavost a sílu skusu, čímž dodává větší komfort a pocit jistoty.

Blend-a-dent fixační krém: zvyšuje stabilitu zubní náhrady posiluje sílu skusu až o 63% (laboratorně ověřeno) chrání dásně před mechanickým třením způsobeným zubní náhradou

Aplikace přípravku:

Krém vytlačte na náhradu v proužcích nebo v řadě teček. Nenanášejte příliš blízko okrajům náhrady.

Poté přitlačte zubní náhradu a krátce podržte. Krém nemusíte na zubní náhradě urovnávat, protože po skusu se sám rovnoměrně rozptýlí po vnitřním povrhu zubní náhrady.

Po umístění náhrady do úst vyčkejte několik minut, než začnete jíst nebo pít. Po aplikaci můžete zubní náhradu kdykoli lehce vyndat.

Balení: 47 g

Videonávody k fixačnímu krému: