Blend-a-dent Complete Extra Stark Neutral 47g

Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč97 % • 1 018 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč93 % • 352 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta66 Kč98 % • 1 460 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 673 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 462 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 190 recenzíDalší informace

40 ml

• Toto je prostě naprostá jednička
    • Dlouho vydrží
    • Dobře se aplikuje

Vyzkoušel jsem tyto výrobky i od jiných výrobců ale musím říci že nic lepšího jsem nenašel.Doporučuji všem kdo to potřebují.

• Dělá co má a dělá to ze všech fixačních krémů nejlépe
    • Apsolutní jednička na trhu

Není nic lepšího než tento fixační krém.Vyzkoušeno mnoho jiných ale tenhle je nejlepší.

• , zakoupeno v Lékárna Bella

Slouží k fixaci zubních náhrad, tj. pro všechny, kteří potřebují protézky trvale upevňovat, oproti jiným, které jsem vyzkoušela, perfektně drží. Neutrál neobtěžuje žádnou příchutí, barva je světlá, z tuby se snadno vytlačí potřebné množství. Balení vyhovuje rovněž velikostí, krásně se schová i v kabelce. Z této řady jsem použila všechny druhy, ale tento je nejlépe mnou hodnocen. Koupě to byla velmi výhodná, jak cenově produkt, tak i dopravce obchodu. Náhrada vydrží zafixovaná celý den. Také vyjmutí je velmi jednoduché, stačí protézkou zahýbat a dojde k jejímu uvolnění. Funguje přesně tak, jak je popsáno a jak má být. Všem doporučuji, je lepší než ty, které obsahují příchutě.

Druh
krémy
47 g
Objem
40 ml

Blend-a-dent Complete fixační krém na zubní náhradu je ideálním řešením pro každého, kdo nechce myslet na to, že nějakou zubní náhradu má. Ať děláte nebo jíte cokoliv, můžete se v klidu spolehnout, že vaše zubní náhrada bezpečně a pohodlně sedí.   Poskytuje zubní náhradě stabilitu po celý den, přitom ji ale můžete kdykoli lehce vyjmout.

Blend-a-dent Complete zajišťuje po celý den skvělou fixaci a protože mezi dásněmi a zubní náhradou vytváří měkkou vrstvu, přináší i větší pohodlí. Pomáhá také s ochranou proti pronikání zbytků jídla pod zubní náhradu. Můžete se zkrátka uvolnit a užívat si život naplno. Krém je s neutrální příchutí.

Jak používat:

• Zubní náhradu a dásně důkladně vyčistěte.
  • Nejlepších výsledků dosáhnete, když na okraje a plochy zubní náhrady, které přicházejí do kontaktu s ústní dutinou, aplikujete v   pravidelné vzdálenosti od sebe kapky fixačního krému.
  • Před vložením zubní náhrady ústní dutinu vypláchněte vodou. Fixační krém na zubní náhradu je navržen tak, aby reagoval na vlhkost tím, že vytvoří tenkou a těsnou bariéru proti pronikání zbytků jídla.
  • Přitlačte pevně zubní náhradu na místo a krátce ji tam přidržte.
  • Nejlepších výsledků dosáhnete, když 15 až 30 minut počkáte, než začnete jíst či pít.

Doporučení:

Krém nemusíte na zubní náhradě urovnávat, protože po skusu se sám rovnoměrně rozptýlí po vnitřním povrchu zubní náhrady. Po umístění náhrady do úst vyčkejte několik minut, než začnete jíst nebo pít. Po aplikaci můžete zubní náhradu kdykoli lehce vyndat.

Balení: 47 g

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 3 267 recenzíDalší informace

• Toto je prostě naprostá jednička
    • Dlouho vydrží
    • Dobře se aplikuje

• Dělá co má a dělá to ze všech fixačních krémů nejlépe
    • Apsolutní jednička na trhu

• , zakoupeno v Lékárna Bella

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 3 267 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Léky-domu.cz

Vyzkoušela jsem více produktů,ale blend a dent je nejlepší

• , zakoupeno v Pro-léky.cz

• Nejlepší co jsem kdy měl a že jsem vyzkoušel už mnoho jiných značek.

Asi uplně to nejlepší co jsem kdy měl.Vyzkoušel jsem již mnoho jiných výrobků ale tomuhle se nic nevyrovná,vždy se k tomuto zboží vrátím.Blend-a-dent bez příchuti je prostě jednička.Vydrží celý den.Doporučuji

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

• -rychle působí lepivost a slušnou dobu drží(4-6hodin)
    • -krém mi doporučila moje zubní lékařka MuDr.Ludvíková

nemám důvod měnit za jiný výrobek

• , zakoupeno v Benu.cz

• spolehlivost výrobku

Už používáme delší dobu objednáno pro svou dobrou kvalitu

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

• drží moc dobře i při jídle
    • přilepení nevydrží celý den

mám s ním nějakou dobu zkušenost a myslím,že kvalita se vyhovující,proto jsem ho koupila už potřetí

• , zakoupeno v Tiplékárna.cz

Heřmánkový byl lepší, ale tento také jde a nemá žádnou pachuť.

• , zakoupeno v Nazuby.cz

• Velmi dobře drží dentální náhradu,nerozpouští se v ústech jako Corega (tou jsem měl neustále plná ústa

Shrnutí je uvedeno výše